Od 16. 10. do 27. 10. je e-shop z rodinných důvodů zavřený. Po tuto dobu budou objednávky potvrzovány, nikoliv ale odesílány.

Během dovolené odešleme pouze objednávky zaplacené do 13. 10. (platba převodem) nebo na dobírku objednané do 13. 10. včetně. Lépe je tedy objednávat na dobírku :-)

Zavřít

Novinky

Slevy

Ozdobné děrovačky, okrajové, rohové a tvarové, pro dekorování quillingových přáníček.

Okrajové děrovačky vytváří do kraje papíru krásnou borduru, hodí se na svatební, velikonoční, narozeninové blahopřání. Ale i na darovací obálku pro peníze a poukazy. Tyto raznice mají na okrajích vodící značky, které zaručí, že vámi vycvaknutý vzor bude přesně ...

Ozdobné děrovačky, okrajové, rohové a tvarové, pro dekorování quillingových přáníček.

Okrajové děrovačky vytváří do kraje papíru krásnou borduru, hodí se na svatební, velikonoční, narozeninové blahopřání. Ale i na darovací obálku pro peníze a poukazy. Tyto raznice mají na okrajích vodící značky, které zaručí, že vámi vycvaknutý vzor bude přesně navazovat na předchozí. Bordurku tedy můžete mít nekonečně dlouhou.

Obdobné využití pro zdobení mají i děrovačky rohové. Jejich vodící zarážka přesně pasuje do rohu papíru, takže vyražená odoba v rohu bude velmi přesná.

Tvarové děrovačky slouží k vycvaknutí rozmanitých tvarů, kterými si můžete quillingová vánoční, velikonoční nebo svatební (i jiná) přáníčka ozdobit. Mezi nejoblíbenější tvary patří srdíčko, vločka, kytička, vrtulka, stromeček nebo kočárek.

Všechny děrovačky doporučujeme používat na papír o síle maximálně 260 gsm.

Chci si přečíst více

Ozdobné děrovačky na papír 

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek