(Před)vánoční quillingové workshopy

Speciální předvánoční workshop zaměření na vločky, hvězdičky a další vánoční drobnosti. Naučíte se tradiční quilling, ale i další quillingové techniky (quilling se špendlíky, na hřebínku, práci s různými pomůckami). Jako bonus dostanete návody.

 Brno 3. října

 Praha 17. října

Zavřít

Ozdobné děrovačky, okrajové, rohové a tvarové, pro dekorování quillingových přáníček.

Okrajové děrovačky vytváří do kraje papíru krásnou borduru, hodí se na svatební, velikonoční, narozeninové blahopřání. Ale i na darovací obálku pro peníze a poukazy. Tyto raznice mají na okrajích vodící značky, které zaručí, že vámi vycvaknutý vzor bude přesně ...

Ozdobné děrovačky, okrajové, rohové a tvarové, pro dekorování quillingových přáníček.

Okrajové děrovačky vytváří do kraje papíru krásnou borduru, hodí se na svatební, velikonoční, narozeninové blahopřání. Ale i na darovací obálku pro peníze a poukazy. Tyto raznice mají na okrajích vodící značky, které zaručí, že vámi vycvaknutý vzor bude přesně navazovat na předchozí. Bordurku tedy můžete mít nekonečně dlouhou.

Obdobné využití pro zdobení mají i děrovačky rohové. Jejich vodící zarážka přesně pasuje do rohu papíru, takže vyražená odoba v rohu bude velmi přesná.

Tvarové děrovačky slouží k vycvaknutí rozmanitých tvarů, kterými si můžete quillingová vánoční, velikonoční nebo svatební (i jiná) přáníčka ozdobit. Mezi nejoblíbenější tvary patří srdíčko, vločka, kytička, vrtulka, stromeček nebo kočárek.

Všechny děrovačky doporučujeme používat na papír o síle maximálně 260 gsm.

Chci si přečíst více

Ozdobné děrovačky na papír