Od 16. 10. do 27. 10. je e-shop z rodinných důvodů zavřený. Po tuto dobu budou objednávky potvrzovány, nikoliv ale odesílány.

Během dovolené odešleme pouze objednávky zaplacené do 13. 10. (platba převodem) nebo na dobírku objednané do 13. 10. včetně. Lépe je tedy objednávat na dobírku :-)

Zavřít

Novinky

Slevy

Knihy o quiilingu, DVD kurzy nebo stavebnice Vám pomohou, pokud s quillingem začínáte.

Hodit se ale budou i pokročilejším nadšencům a příznivcům techniky quilling.

Video kurzy quillingu nejsou online, jak je dnes trendem, ale vypálená na DVD. Jejich obsah si můžete pouštět stále znovu a znovu. V současné době máme na DVD vánoční kurz a kurz pro ...

Knihy o quiilingu, DVD kurzy nebo stavebnice Vám pomohou, pokud s quillingem začínáte.

Hodit se ale budou i pokročilejším nadšencům a příznivcům techniky quilling.

Video kurzy quillingu nejsou online, jak je dnes trendem, ale vypálená na DVD. Jejich obsah si můžete pouštět stále znovu a znovu. V současné době máme na DVD vánoční kurz a kurz pro začátečníky.

Kniha o quillingu se v kategorii nalézá jen jedna, ale určitě ta nejlepší, co na českém trhu existuje. Autorkou knihy Quilling - papírový filigrán nejen pro svátek je Jana Maiksnar Vašíčková, majitelka eshopu s quillingem Výtvarnictví, blogerka na www.quilling.cz a několikaletá lektorka kurzů quillingu po celé republice. Pokud budete do knížky připojit věnování autorky, napište nám.

Stavebnice můžeme charakterizovat jako 2v1. V každé quillingové stavebnici naleznete návod s fotkami a materiál na quilling pro uquillingování konkrétního výrobku.

Chci si přečíst více

Návody na quilling a knihy 

Zvolte podkategorii…

 • Knihy

  Knihy vám poskytnou podrobné jako návody na quilling. Jsou doplněny fotografiemi s detailním popisem. Jedna část je většinou věnovaná povídání o materiálech a pomůckách, druhá obsahuje projekty. Knihy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

  Autorkou knihy Quilling - papírový filigrán nejen pro svátek je majitelka Výtvarnictví, blogerka (www.quilling.cz) a lektorka quillingových kurzů Jana Maiksnar Vašíčková. Pokud budete chtít knih u podepsat, napište nám vaše přání do poznámky.

 • Stavebnice a návody

  Quillingová stavebnice obsahuje návod s fotkami a materiál na quilling pro uquillingování konkrétního výrobku. Návody jsou určené jak pro začátečníky (ovečka, vánoční hvězičky...), tak i pro pokročilé (dutá vánoční koulička...). 

  Stavebnice většinou obsahují pěkně graficky zpracovaný návod s fotografiemi od autorky Jany Maiksnar Vašíčkové a quillingové proužky z papíru (někde lze volit jejich barvu).

 • Kurzy na DVD

  Video kurzy quillingu nejsou online, ale vypálená na DVD, takže nejse závislí na internetu. Jejich obsah si můžete pouštět stále znovu a znovu. V současné době máme na DVD vánoční kurz a kurz pro začátečníky.