Platí až do 4. 10. s použitím slevového kódu "barevný podzim".

Zavřít

Knihy o quiilingu, DVD kurzy nebo stavebnice Vám pomohou, pokud s quillingem začínáte.

Hodit se ale budou i pokročilejším nadšencům a příznivcům techniky quilling.

Video kurzy quillingu nejsou online, jak je dnes trendem, ale vypálená na DVD. Jejich obsah si můžete pouštět stále znovu a znovu. V současné době máme na DVD vánoční kurz a kurz pro ...

Knihy o quiilingu, DVD kurzy nebo stavebnice Vám pomohou, pokud s quillingem začínáte.

Hodit se ale budou i pokročilejším nadšencům a příznivcům techniky quilling.

Video kurzy quillingu nejsou online, jak je dnes trendem, ale vypálená na DVD. Jejich obsah si můžete pouštět stále znovu a znovu. V současné době máme na DVD vánoční kurz a kurz pro začátečníky.

Kniha o quillingu se v kategorii nalézá jen jedna, ale určitě ta nejlepší, co na českém trhu existuje. Autorkou knihy Quilling - papírový filigrán nejen pro svátek je Jana Maiksnar Vašíčková, majitelka eshopu s quillingem Výtvarnictví, blogerka na www.quilling.cz a několikaletá lektorka kurzů quillingu po celé republice. Pokud budete do knížky připojit věnování autorky, napište nám.

Stavebnice můžeme charakterizovat jako 2v1. V každé quillingové stavebnici naleznete návod s fotkami a materiál na quilling pro uquillingování konkrétního výrobku.

Chci si přečíst více

Návody na quilling a knihy 

Zvolte podkategorii…

 • Knihy

  Knihy vám poskytnou podrobné jako návody na quilling. Jsou doplněny fotografiemi s detailním popisem. Jedna část je většinou věnovaná povídání o materiálech a pomůckách, druhá obsahuje projekty. Knihy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

  Autorkou knihy Quilling - papírový filigrán nejen pro svátek je majitelka Výtvarnictví, blogerka (www.quilling.cz) a lektorka quillingových kurzů Jana Maiksnar Vašíčková. Pokud budete chtít knih u podepsat, napište nám vaše přání do poznámky.

 • Stavebnice a návody

  Quillingová stavebnice obsahuje návod s fotkami a materiál na quilling pro uquillingování konkrétního výrobku. Návody jsou určené jak pro začátečníky (ovečka, vánoční hvězičky...), tak i pro pokročilé (dutá vánoční koulička...). 

  Stavebnice většinou obsahují pěkně graficky zpracovaný návod s fotografiemi od autorky Jany Maiksnar Vašíčkové a quillingové proužky z papíru (někde lze volit jejich barvu).

 • Kurzy na DVD

  Video kurzy quillingu nejsou online, ale vypálená na DVD, takže nejse závislí na internetu. Jejich obsah si můžete pouštět stále znovu a znovu. V současné době máme na DVD vánoční kurz a kurz pro začátečníky.