Eshop jede i nadále na plnou páru :-)

I přesto, že je karanténa, můžete si zásilky nechat poslat domů,

vyzvednout ve výdejních místech Zásilkovny nebo na poště.

Doporucujeme platbu předem na účet! Vyhneme se tak předávání virů. 

Aktuální ceník dopravy a možnosti doručení naleznete zde.

Zavřít

Stříbrné, zlaté, perleťové, tónované, duhové - spousta druhů quilingových proužků a některé koupíte jen ve Výtvarnictví.

V této kategorii naleznete rozmanité proužky na quilling. Na vánoční a slavnostní quilling si můžete zakoupit stříbrné, zlaté nebo bílé perleťové proužky. Na dětské tvoření doporučujeme neonové proužky. Pro fajnšmekry máme tó...

Stříbrné, zlaté, perleťové, tónované, duhové - spousta druhů quilingových proužků a některé koupíte jen ve Výtvarnictví.

V této kategorii naleznete rozmanité proužky na quilling. Na vánoční a slavnostní quilling si můžete zakoupit stříbrné, zlaté nebo bílé perleťové proužky. Na dětské tvoření doporučujeme neonové proužky. Pro fajnšmekry máme tónované proužky na quilling (někdo jim říká duhové), kdy barva postupně přechází v jinou.

Proužky mají většinou šířku od 3 do 6 mm a délku od 30 do 42 cm. Délku i šířku si zvolte ve variantách pod cenou.

Pokud nevíte, na co je vhodná konkrétní šířka, délka nebo gramáž, přečtěte si nápovědu na stránce papírové proužky na quilling.

Papírové proužky na quilling se navíjí na quillingové pero. Vznikne spirálka, kterou pomocí prstů vyformujte do konkrétního tvaru.

Pro superrychletvořivé máme výrazné slevy za balení už od 3 kusů.

Na zakázku vám můžeme vyrobit quillingové proužky široké od 2 mm.

Chci si přečíst více

Speciální a tónované proužky 

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek