Platí až do 4. 10. s použitím slevového kódu "barevný podzim".

Zavřít

Podklady a papíry pro klasický dvojrozměrný quilling najdete v této kategorii.

Quillingové tvary lze lepit na jakýkoliv podklad, na kterém drží disperzní lepidlo na papír. Lepit je tedy můžete na rozmanité barevné a bílé papíry nebo jiné předměty k dekorování quillingem (krabičky, rámečky, papírové tašky, polystyrenové formy, vajíčka...). K dozd...

Podklady a papíry pro klasický dvojrozměrný quilling najdete v této kategorii.

Quillingové tvary lze lepit na jakýkoliv podklad, na kterém drží disperzní lepidlo na papír. Lepit je tedy můžete na rozmanité barevné a bílé papíry nebo jiné předměty k dekorování quillingem (krabičky, rámečky, papírové tašky, polystyrenové formy, vajíčka...). K dozdobní quillingových výrobků můžete použít ozdobné papíry s vytlačovaným reliéfem nebo srapbookové papíry s barevným potiskem.

Pokud chcete vytvářet 3D trojrozměrný quilling musíte zavítat jinam a to do kategorie formy na quilling.

Chci si přečíst více

Barevné papíry a další materiál na quilling 

Zvolte podkategorii…

 • Papíry a obálky

  Různé barevné nebo bílé papíry využijete jako podklad pro lepení quillingových tvarů. Papíry slouží jako základ pro quillingová přáníčka, visačky, záložky...

  Papíry s barevným potiskem mají rozmanité motivy. Můžete z nich vystřihovat různé kočárky, vázičky, mističky a ty pak lepit na přáníčka a zdobit quillingem. Pokud neumíte moc kreslit, stáhněte si šablony na stránce quilling.cz

  Embosované papíry s vytlačovaným reliéfem mají nerovnou strukturu právě díky vytlačeným vlnkám, spirálkám, lístečkům nebo jiným tvarům. 

  Bílé a barevné papírové čtvrtky nebo klasické papíry využijete jako základ pro quillingové přání nebo si z nich řezáním můžete vyrobit quillingové papírové proužky.

  Svá přáníčka vložte do barevně sladěné obálky.

  Všechny ozdobné grafické papíry můžete použít na svatební, narozeninová, slavnostní quillingová přáníčka.

 • Krabičky, rámečky, polystyrenové tvary

  Jako podklady pro zdobení jsou vhodné nejen papírové barevné a bílé čtvrtky na přáníčka, ale také různé rámečky, dřevěné krabičky, papírové boxy a tašky nebo polystyrenové tvary (vajíčko, srdíčko, koule...). Zkrátka quillingovými proužky můžete zdobit, na čem je udrží disperzní lepidlo na papír.

 • Zdobení a ochrana hotových výrobků

  K dekorování quullingových výrobků (krabiček, obrázků, přáníček...) můžete použít různé textilní, plastové, papírové nebo dřevěné dační materiály. Punc luxusu výrobkům dodají třpytivé lepící kamínky (drahokamy) nebo glitrová lepidla.

  Krásu výrobků uchovají ochranné laky na papír.