Platí až do 4. 10. s použitím slevového kódu "barevný podzim".

Zavřít

Okrajové ozdobné nůžky a děrovačky na papír udělají z obyčejného výrobku nevšední.

Pomůcky, které se hodí nejen na quillingové tvoření. Využijete je i na běžný scrapbooking nebo při práci s jinými materiály než je papír (třeba s plstí, celofánem, některými látkami).

Pomůcky na zdobení 

Zvolte podkategorii…

 • Ozdobné děrovačky na papír

  Ozdobné děrovačky, okrajové, rohové a tvarové, pro dekorování quillingových přáníček.

  Okrajové děrovačky vytváří do kraje papíru krásnou borduru, hodí se na svatební, velikonoční, narozeninové blahopřání. Ale i na darovací obálku pro peníze a poukazy. Tyto raznice mají na okrajích vodící značky, které zaručí, že vámi vycvaknutý vzor bude přesně navazovat na předchozí. Bordurku tedy můžete mít nekonečně dlouhou.

  Obdobné využití pro zdobení mají i děrovačky rohové. Jejich vodící zarážka přesně pasuje do rohu papíru, takže vyražená odoba v rohu bude velmi přesná.

  Tvarové děrovačky slouží k vycvaknutí rozmanitých tvarů, kterými si můžete quillingová vánoční, velikonoční nebo svatební (i jiná) přáníčka ozdobit. Mezi nejoblíbenější tvary patří srdíčko, vločka, kytička, vrtulka, stromeček nebo kočárek.

  Všechny děrovačky doporučujeme používat na papír o síle maximálně 260 gsm.

 • Ozdobné nůžky na papír

  Dekorační nůžky na papír využijete na zdobení papíru.

  S nůžkami můžete stříhat papír o jakékoliv síle, vždy ale dbejte, aby byl zástřih tak 0,5 cm od kraje. To jaký vzor nůžky vytváří zjistíte podle nákresu na jejich ostří.

  Nůžky nejsou vhodné na látku.